Pohádky cestou necestou

V tomto příspěvku představujeme knihu Pohádky cestou necestou. Tato kniha vznikla na základě pohádek, které jsem před lety vyprávěl před spaním svému synovi Danovi, a prostřednictvím tohoto webu ji nabízíme zdarma ke stažení.

Od té doby už uběhlo několik let, během kterých jsme se k pohádkám vraceli, upravovali je a vylepšovali až do verze, kterou Vám zde nyní předkládáme.

Jelikož jsem nechtěl pohádky publikovat v klasické knižní podobě, ale současně jsem se o ně chtěl podělit, rozhodl jsem se je poskytnout zdarma na webu zdravemiminko.cz a také v podobě této elektronické knihy.

Pokud se Vám a Vašim dětem budou naše pohádky líbit, budeme rádi, pokud se o knihu podělíte také se svými známými.

Momentálně máme v plánu zajistit kvalitní sazbu v dalších formátech elektronických knih, aby byla kniha lépe čitelná ve všech zařízeních. Zvažujeme vytvoření audioknihy, kterou bychom také rádi nabídli zdarma.

Pohádky si můžete zdarma stáhnout zde (zatím ve formátu PDF):

A ještě poslední věc. Pokud v této knize najdete chyby, mějte na paměti, že byly přidány účelově. Snažím se, aby kniha přinesla zábavu co nejširší skupině čtenářů, tedy i těm, které baví hledání chyb v textu.

Teď už se můžete pohodlně usadit a pustit se do čtení.

Příjemnou zábavu přeje Martin Staviař, autor knihy.

admin@zdravemiminko.cz